Nie musisz być sexy,
by być Kobietą w Ogniu!
Wystarczy, że pozwolisz
sobie być taką, jaka jesteś!

Kurs online dla Mam, które chcą odnowić kontakt ze swoim seksualnym “ja”. Nie musisz być sexy, by być kobietą w ogniu! Wystarczy, że pozwolisz sobie być taką, jaką jesteś. Druga edycja już jesienią! Zapisz się na listę zainteresowanych kursem.

Twoje życie seksualne się zmieniło?

 • Tęsknisz za dawną, zmysłową sobą?
 • Zastanawiasz się, kiedy w seksie będzie tak, jak dawniej?
 • Czujesz presję partnera? Każdy jego dotyk interpretujesz jako zaproszenie do seksu?
 • Sama narzucasz sobie presję, aby być znów atrakcyjną seksualnie?
 • Jesteś ciągle zmęczona, a seks to ostatnia rzecz, na którą masz ochotę?
 • W czasie seksu, zamiast na przyjemności, skupiasz się na tym, co jeszcze masz do zrobienia?
 • Zastanawiasz się, czy Twoje ciało po ciąży i porodzie  jest wciąż zdolne do erotycznej i zmysłowej przyjemności?
 • Boisz się, że seks będzie bolesny?
 • Trudno zaakceptować Ci swój wygląd po ciąży i porodzie?
 • Nie wiesz, jak o tym wszystkim rozmawiać z partnerem?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak by to było gdybyś:

 • dotarła do siebie żywej, soczystej i wibrującej
 • znów czuła swobodny przepływ energii seksualnej
 • odkryła nową jakość zmysłowej i erotycznej przyjemności i umiała się nią cieszyć
 • patrzyła z radością na swoje odbicie w lustrze
 • znała swoje potrzeby i nauczyła je wyrażać?
 • przestała je stawiać na ostatnim miejscu?
 • przestała wywierać na siebie presję, że powinnaś być „jakaś”

W ciągu 8 tygodni kursu odkryjesz Jak seksualność i zmysłowość są integralną częścią Twojego życia

Będąc w relacji codziennie doświadczasz różnych emocji. Jedne wspierają, budowanie relacji intymnej, inne ją osłabiają. Rozwijanie seksualności i namiętności w związku wymaga świadomego dbania o relację. Wiedza i poznanie siebie i schematów, które kierują Twoim życiem intymnym to klucz do spełnienia i rozpalenia ognia namiętności na nowo.
Z tego kursu dowiesz się...
Dowiesz się, jaka jest Twoja seksualność i nauczysz się na nowo z nią kontaktować.
Dotrzesz do swoich głębokich potrzeb w seksie i nauczysz się je wyrażać.
Zyskasz swobodę w rozmowach o seksie
Zapanujesz nad rozpraszającymi Cię w trakcie intymnych zbliżeń myślami
Poczujesz się dobrze w swoim ciele.
Pożegnasz wstyd, poczucie winy oraz to, co już Ci nie służy. Odkryjesz, jak wiele łączy cię z innymi kobietami.
Dowiesz się, jakie przekonania blokują przepływ seksualnej energii. Zdecydujesz, jakie nowe jakości chcesz zaprosić do swojego miłosnego intymnego życia.
Dowiesz się, co rozpala, a co studzi Twoje pożądanie. Poznasz tajniki męskiej seksualności i sposoby na utrzymanie żaru w Twojej relacji

Biorąc udział w kursie
otrzymasz

0123456789001234567890                     h
Nagrań Video
w których dzielę się Swoją wiedzą
0123456789001234567890
Lekcji
Każda zawierająca starannie wyselekcjonowaną wiedzę z dziedziny seksuologii i psychologii
0123456789001234567890
Ćwiczeń
Do każdego z modułów opracowałam ćwiczenia, które ugruntowują Twoją wiedzę.

Co znajdziesz w poszczególnych modułach?

Moduł 1 - Ogród Twojej Seksualności

W tym module dowiesz się czym różni się seksualność od seksu i jak to się dzieje, że mylimy te pojęcia. Usłyszysz o etapach życia seksualnego kobiety i dowiesz się, dlaczego etap bycia mamą jest szczególnym momentem w Twoim życiu seksualnym. Od tej pory zaczniesz myśleć o swojej seksualności jak o pięknym i tajemniczym ogrodzie, który warto odkrywać i pielęgnować i ta metafora będzie Ci towarzyszyć przez resztę kursu oraz, mam nadzieję, życia.

Opowiem Ci również o pięciu aspektach seksualności, dzięki czemu zaczniesz patrzeć na swoją seksualność w nowych wymiarach. Ćwiczenia, które znajdziesz się w tym module wprowadzą Cię w to, co nazywam umiejętnościami seksualnymi oraz pomogą Ci docenić bycie kobietą.

Moduł 2 - Kobieta, Matka i Eros

Ten moduł to kopalnia wiedzy: taka, która powoduje westchnienie ulgi, uśmiech na twarzy i konkluzję “jestem ok, taka jaka jestem”! Opowiem Ci, czym jest pożądanie, zwane erosem albo libido. Poznasz najczęstsze mity dotyczące kobiecej seksualności, usłyszysz o kobiecym cyklu reakcji seksualnej i poznasz najczęstsze motywy, dla jakich, my kobiety, decydujemy się na kontakt seksualny. Będziesz miała okazję zastanowić się nad własnymi motywami.

Zaproszę Cię do ważnego ćwiczenia, jakim jest Twoja historia seksualna. W osobnym filmie dowiesz się, dlaczego jest to kluczowe ćwiczenie w odkrywaniu własnej seksualności. Zadam Ci też kilka ważnych pytań, które pomogą Ci zdefiniować swoją tożsamość na nowym etapie życia seksualnego, jakim jest macierzyństwo.

Moduł 3 - Ty i Twoje Ciało

Ten moduł wprowadzi Cię w kolejny aspekt seksualności, jakim jest ciało. Jakość naszej relacji z ciałem ma wpływ na sposób, w jaki przeżywamy swoją seksualność. Ciąża, poród i macierzyństwo często nadwyręża tę relację, a to odbija się na poczuciu atrakcyjności i jest przyczyną braku akceptacji zmian, które zaszły w naszych ciałach. Wiele kobiet narzuca na siebie presję, by jak najszybciej coś zmienić. Ta presja jest wzmacniania przez media i kulturowe przekazy. W tym module dowiesz się, jak odbudować tę ważną relację i jak zaakceptować w pełni swoje ciało. Zrozumiesz, jak działają na nas kulturowe przekazy. Prześledzisz najważniejsze wydarzenia związane z ciałem i rozpoczniesz proces odzyskiwania swojego ciała.

Moduł 4 - Ciało: Brama Rozkoszy

Czas na seksualną re-edukację! W tym module poznasz sekrety swojego ciała i dowiesz się o miejscach i zjawiskach, które do tej pory były dla Ciebie tajemnicą. Zwiększysz swój komfort nazywania intymnych części ciała i rozmawiania o nich ze swoim partnerem. Będzie również o cyklu miesiączkowym – mam nadzieję, że dzięki tej lekcji z radością powitasz powrót miesiączki po porodzie.

Ale to nie koniec: zaproszę Cię na spotkanie z samą sobą. To będą dwie niezwykłe podróże, a w jednej z nich będę Twoją przewodniczką. Oba ćwiczenia sprawią, że poczujesz się dobrze w swoim ciele!

Moduł 5 - Co nas kręci, co nas zniechęca

Ten moduł to kolejny krok milowy w lepszym rozumieniu Twojej seksualności. Dowiesz się, czym są aktywatory pobudzenia, a czym hamulce oraz że każda z nas jest w inny sposób wrażliwa na bodźce seksualne. Usłyszysz, czym jest kontekst i w jaki sposób jest połączony z pożądaniem oraz jak to, że stałaś się mamą wpłynęło na Twój kontekst. Dzięki ćwiczeniom odkryjesz na co możesz mieć wpływ, dzięki czemu będziesz mogła doświadczać częstszego kontaktu z Erosem w Tobie. Usłyszysz również, jak działają przekonania o seksie i miłości i dowiesz się, jak pożegnać te, które już Ci nie służą.

Moduł 6 - Kochaj się, Mamo!

To moduł o przyjemności i pozwalaniu sobie na nią. Kiedy jesteś mamą trudno mówić “tak” samej sobie. Dowiesz się, w jaki sposób bycie ważną dla samej siebie wspiera Ciebie jako istotę seksualną. Opowiem Ci o największym wyzwaniu związanym z seksualnością oraz jak sobie z nim radzić, dzięki czemu nauczysz się bardzie ufać swoim odczuciom. Dowiesz się, jak rozumieć stwierdzenie, że każda osoba w związku jest odpowiedzialna za swoją satysfakcję seksualną i poznasz podstawowe zasady intymnej komunikacji. Dzięki ćwiczeniom nauczyć się mówić “tak” i “nie”, dzięki czemu lepiej zadbasz siebie w seksie.

Moduł 7 - Męska Seksualność

Większość uczestniczek dotychczasowych edycji kursu tworzyła związek z mężczyzną. Na temat męskiej seksualności, podobnie jak w przypadku kobiecej seksualności, funkcjonuje wiele mitów. Mężczyźni zmagają się również z trudnościami, którymi są choćby wyśrubowane normy i presja na bycie sprawnym seksualnie. Dodatkowe trudności pojawiają się, kiedy na świecie pojawia się dziecko. Ten moduł przybliży Ci męską seksualność – zarówno tajemnice męskiego ciała, jak i świat męskiej seksualności. To pozwoli Ci lepiej zrozumieć swojego partnera.

Moduł 8 - Namiętność w długoterminowym związku

Utrzymanie żaru namiętności to jedno z największych wyzwań w długoterminowym związku. Na dodatek naukowcy ciągle nas utwierdzają, że namiętność jest produktem hormonów i substancji chemicznych w mózgu i jej osłabnięcie jest nieuchronne. A jednak pożądanie w wieloletnim związku jest możliwe! Sama tego doświadczam! W tym module podzielę się z Tobą sposobami i strategiami na podsycanie ognia. Dowiesz się, czym jest kontinuum dotyku i znajdziesz sposoby, jak komunikować intencje związane z różnymi rodzajami dotyku, nauczysz się prosić o to, czego potrzebujesz oraz przyjmować odmowę. Pomoże Ci w tym poteżne narzędzie, jakim jest Koło Zgody.

Dołącz do kursu już dzisiaj.

Mam dla Ciebie ofertę dostępu do wszystkich materiałów kursu w trzech wariantach.
Podstawowy
Pakiet podstawowy obejmuje dostęp do wszystkich materiałów kursu przez okres 6 miesięcy od daty rejestracji
PLN199
Premium
Pakiet premium obejmuje dostęp do wszystkich materiałów kursu przez okres 12 miesięcy
PLN299
Premium+
Pakiet premium+ obejmuje dostęp do wszystkich materiałów kursu przez okres 12 miesięcy i 3 sesje seksuologiczne / sex coachingowe
PLN600

Co powiedziały uczestniczki kusu...

„Kurs nauczył mnie bardziej otwarcie rozmawiać na tematy związane z seksualnością. Chodzi mi o rozmowy z przyjaciółkami, z mężem, ale także o mój wewnętrzny dialog. Poświęciłam w końcu czas dla siebie, na przemyślenia, co sprawia mi przyjemność w łóżku, a co nie.

Ania

„Kurs był dla mnie bardzo pomocny, pozwolił mi poukładać sobie w głowie pewne sprawy. Zaczęłam więcej dbać o swoje potrzeby i słuchać swojego ciała. Nigdy wcześniej nie dokształcałam się z zakresu seksualności, teraz widzę jak ciekawy jest to temat, jak doskonale wplata się w inne aspekty życia. Bardzo pomocne były ćwiczenia i filmy, zwłaszcza z 1 i 4 modułu – były dla mnie interesujące i budujące. Uczestniczyłam w spotkaniach na żywo i to też było świetne posłuchać innych kobiet. Z moimi przyjaciółkami lub rodziną nie mogę porozmawiać o tym co czuję i „z czym przychodzę”.

Kasia

„Ewo! Mogę powiedzieć śmiało – wielkie dzięki !
Zawsze myślałam, że jest ze mną coś nie tak, że jestem aseksualna. Już na samym początku kursu usłyszałam ważne dla mnie słowa, że w tym temacie słowo ,,norma ” nie istnieje bo każdy jest inny i każda inność jest okej. Kolejne „spotkania” uświadomiły mi, że bariery tkwią przede wszystkim w mojej głowie. Dzięki temu kursowi nastąpił milowy krok w naszym życiu intymnym”.

Joanna

„Ewo, bardzo Ci dziękuję za te zajęcia. Dzięki nim udało mi się spojrzeć inaczej na siebie: dużo przyjaźniej i mniej krytycznym okiem. Mam nadzieję, że to właśnie dzięki tym warsztatom nauczyłam się mówić otwarcie o moich uczuciach i problemach. Dowiedziałam się również, że nie jestem sama ze swoimi trudnościami”

Dominika

„Warsztaty były dla mnie otwierające i ważne. Czułam pozytywną i dobrą atmosferę zrozumienia i szacunku dla emocji i historii, jaki się dzieliłyśmy. Dzięki poruszanym tematom zaczęłam się zastanawiać nad rzeczami, które wcześniej nie pojawiały się w moich myślach. Dziękuję za otwartość i morze inspiracji.”

Ewa

Ewa Cetera logo

Odwiedź mnie na:

Ewa Cetera ikona

Odwiedź mnie na:

Najnowsze posty

Najnowsze warsztaty

Copyright by Ewa Cetera. Wszelkie prawa zastrzeżone.