Home Historie porodowe

[vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Historie porodowe”]

 Rodzi się Mama… Rodzi się Dziecko…

[/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”30″][vc_column_text]

Podziel się swoją Opowieścią z innymi!

Zapraszam Cię do podzielenia się z innymi Twoją wyjątkową historią narodzin swojego dziecka lub siebie w roli Mamy. Chciałabym, w tym miejscu stworzyć przestrzeń dla Opowieści Mocy.

I właśnie Was chcę prosić o jej współtworzenie. Pisząc  o Opowieściach Mocy, nie mam na myśli tych uładzonych i doskonałych, ale prawdziwych do szpiku kości, w których akurat Ty znajdujesz ziarna siły.

Jeśli chcesz uwolnić swoją historię, wypuścić ją dalej w świat –  spisz ją i umieść tutaj! Poczuj wezwanie![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_masonry_grid post_type=”post” max_items=”-1″ style=”lazy” grid_id=”vc_gid:1521152844351-95b9a299-9db5-10″ taxonomies=”279″]


  [recaptcha]

  [vc_column_text]Cieszę się, że chcesz się podzielić swoją historią, nim wciśniesz przycisk „prześlij”, przeczytaj poniższe informacje:

  1. Opisując poród, dzielisz się swoim intymnym doświadczeniem, dlatego możesz opublikować swoją historię pod pseudonimem. Mam jednak prośbę o pozostawienie Twojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail tylko do mojej wiadomości. To jedyna forma kontaktu z Tobą, np. jeśli kiedyś zdecydujesz się usunąć swoją historię. Nie będę prezentować Twoich danych na stronie, o ile sama nie wyrazisz na to chęci.
  2. Historia, którą przesyłasz jest tylko Twoja. Jeżeli urzekła Cię czyjaś historia, poproś tę osobę o przesłanie jej osobiście.
  3. Zwróć uwagę czy w treści nie ma wulgaryzmów lub zwrotów powszechnie uznawanych za obraźliwe oraz upewnij się, czy osoby występujące w Twojej historii traktowane są z należytym szacunkiem.

  Dziękuję :)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  Ewa Cetera logo

  Odwiedź mnie na:

  Ewa Cetera ikona

  Odwiedź mnie na:

  Copyright by Ewa Cetera. Wszelkie prawa zastrzeżone.